סדנאות
  
סדנאות ODT
  
ביקור בפארקיה
  
מסע משלחות לפולין
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

 

סדנת שוקולד
 
סדנת שוקולד מיועדת עבור אותם אנשים שמשתכרים רק מריח הקקאו ומריח השוקולד ולאלו שמראה השוקולד גורם להם להאנח בעונג אך יותר מכל סדנת שוקולד מיועדת עבור אותם האנשים אשר לא יכולים לעמוד בפני טעמו המשכר והמתוק של השוקולד. אנשים רבים מכורים אל המתוק המתוק הזה ופשוט לא יכולים לעמוד בפניו. עוגות שוקולד ועוגיות שוקולד הם רק חלק קטנטן מהמאכלים שניתן ללמוד להכין במסגרת סדנת שוקולד. מי שאוהב בישול ואפייה, אך אוהב את טעמו המתוק של השוקולד בהחלט יהנה מכל רגע של סדנת שוקולד. אם אתם מכירים אדם כזה בוודאי תוכלו להעניק לו שובר מתנה עבור סדנת שוקולד לכבוד יום הולדתו או לכבוד מאורע אחר בו נהוג לתת מתנות.
 
סדנת שוקולד יכולה כמובן להתבצע במסגרת קבוצתית. למשל, לכבוד יום הולדת של אחד מבני המשפחה כולם יחד יכולים ללכת אל סדנת שוקולד וללמוד את רזי המאכל המופלא הזה. גם זוגות יכולים להנות מסדנת שוקולד. כידוע, שוקולד נחשב למאכל רומנטי מאוד ויש שיגידו כי הוא יכול לעורר תשוקה ועל כן הוא מתאים מאוד לבני זוג. גם הורים וילדיהם, שכמעט תמיד חובבים מתוק, יכולים להנות מבילוי משותף וללמוד לבשל מאכלים יחד במסגרת של סדנת שוקולד. לרוב סדנת שוקולד הינה פעילות חוויתית מאוד שמתאימה לאנשים בכל הגילאים. ניתן להזמין סדנה פרטית או להגיע ולהנות מהסדנת בנוסף לאנשים אחרים.
 
סדנת שוקולד מלמדת כיצד להכין מאכלים שונים דוגמת פרלינים עשויים משוקולד, טראפלס, משקאות העשויים משוקולד וכן הלאה. ישנן סדנאות לזוגות המלמדות איזה סוג אלכוהול מתאים יותר לערבוב עם שוקולד ועם משקאות מתוקים דומים. מעבר לכך, במסגרת סדנת שוקולדל ניתן ללמוד להבחין בין סוגי שוקולד שונים וכמובן כיצד יש לעבוד עם השוקולד במטבח. סדנת שוקולד, כמו סדנאות בישול רבות, כוללות טעימות בלתי נגמרות – כך שמי שמגיע אל סדנת שוקולד לא יוצר על בטן ריקה ועם חשק עז למתוק. לרוב מנחה הסדנא הוא זה אשר מביא את כל החומרים אשר כלולים במחיר הסדנא. כך שאם אתם אוהבים מתוק ולא יכולים לעמוד בפניו כדאי לשקול ללמוד עליו עוד במסגרת של סדנת שוקולד.