סדנאות
  
סדנאות ODT
  
ביקור בפארקיה
  
מסע משלחות לפולין
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

סדנת צחוק  

 

סדנת צחוק הינה סדנה ייחודית מאוד אשר אנשים רבים יוכלו להנות ולהרוויח כתוצאה מהשתתפות בה. ניתן להשתתף בסדנת צחוק ולהכיר אנשים חדשים תוך כדי הסדנה עצמה. מי שמתבייש וחושש להפתח אל מספר גדול של משתתפים בסדנה יכול תמיד ללכת עם בן זוג עם או בת זוג או עם אדם קרוב אחר. כיום אפילו חברות גדולות וארגונים שונים יכולים לשכור את המנחה של סדנת צחוק על מנת שיעביר סדנא מיוחדת לעובדי החברה וישפר את מצב הרוח שלהם במידה רבה. אנשים רבים מעבירים כיום סדנת צחוק בין היתר בגלל הפופולאריות הגדולה של סדנאות אלה. לפני שבוחרים מנחה אחד של סדנת צחוק כדאי לבקש המלצות מחברים או ממכרים שהשתתפו בעצמם בסדרה כזו על מנת לוודא כי אתם אכן הולכים להשתתף בסדנאת צחוק עם המנחה הטוב ביותר. כמו כן, לפני שבוחרים מנחה של סדנת צחוק כדאי לעשות השוואת מחירים, גם כדי להבין מה סדר הגודל של מחיר השתתפות בסדנא וגם כדי לקבוע איזה מנחה של סדנת צחוק הוא הזול ביותר.

סדנת צחוק כשמה כן היא, היא אמורה לגרום למשתתפים להסיר מעצמם עכבות שונות ופשוט לצחוק ולהנות מהחיים. הסדנה הינה שמחה מאוד ואמורה לנטוע שמחה של ממש בלב המשתתפים. הרי אין אף אחד אשר לא מתחשק לו לפעמים לצאת בצחוק בריא ומשחרר, מה שהופך את הסדנה לנעימה וכיפית כל כך. חוץ מזה, ישנם מחקרים שונים הטוענים כי צחוק מועיל לבריאות ולכן אנשים רבים מרוויחים הרבה מאוד, גם מבחינה נפשית ואפילו מבחינה גופנית, לאחר שהם השתתפו בסדנא כזו.

סדנת צחוק מצויינת לגבש אנשים יחד ולכן כשרוצים לגבש קבוצה מסוימת אפשר לקחת את כולם לסדנת צחוק. ברגע שקבוצה זו תצחק יחד, ואפילו תזיל דמעה מרוב צחוק, הם ירגישו קרובים יותר זה לזה, מה גם שצחוק משחרר עכבות במידה מסויימת. ברגע שאנשים צוחקים יחד לרוב נשבר ביניהם הקרח ולכן סדנת צחוק היא ללא צל של ספק דרך גיבוש נהדרת ומקורית מאוד. מי שרוצה לחווות חוויה מיוחדת, מצחיקה ושונה בהחלט יכול להתנסות בהשתתפות במסגרת של סדנת צחוק.