סדנאות
  
סדנאות ODT
  
ביקור בפארקיה
  
מסע משלחות לפולין
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

 סדנת בישול

 

סדנת בישול יכולה להיות מתנה מושלמת עבור מי שאינו יודע לבשל אך רוצה ללמוד כיצד לבשל וכמו כן להיות מתנה מתאימה ביותר עבור מי שיודע לבשל אך רוצה ללמוד לבשל מנות חדשות וללמוד "טריקים" שונים וחדשים במטבח. סדנת בישול לעתים מתמקדת בסוג בישול ספציפי ומסוים או בסוג מזון מסוים ומלמדת כיצד יש להכין את אותו מזון שלב אחר שלב. למשל, ניתן למצוא סדנת בישול המלמדת כיצד להכין סוגי בשר שונים ותבשילים שונים שכולם על טהרת הבשר. כמובן שצמחוניים, ובכלל כל מי שאוהב אוכל צמחוני יכול להנות מסדנת בישול המלמדת כיצד להכין תבשילי ירקות שונים וסוגים שונים של מאכלים צמחוניים. סדנת בישול פופולארית אחרת היא סדנה אשר מלמדת את המשתתפים כיצד יש להכין את המאכל היפני הייחודי – סושי, שהינו מאכל טעים שרבים היו רוצים ללמוד כיצד להכין אותו באופן עצמאי בביתם ולא לאכול אותו רק במסעדות יפניות.

סדנת בישול הינה סדנה חווייתית וכיפית מאוד. בסיומה של כל סדנת בישול, וכמובן גם במהלכה, יכולים המשתתפים לטעום את המאכלים שהכינו, ובכך להנות מאוד ולא רק "לעבוד" קשה. מעבר לכ, לרוב המנחה של סדנת בישול הינו שף אשר יכול להנחות את המשתתפים, גם כאלו אשר יודעים כיצד לבשל היטב, כיצד לשפר כל מנה ומנה. המשתתפים לרוב זוכים גם לליווי של לפחות אדם נוסף אשר מפקח עליהם, רואה כיצד הם מכינים את המזון ומתקן אותם בזמן אמת. לאחר מכן שהם יגיעו לביתם ויבשלו את אותו המאכל לחברים או לבני משפחה הם יידעו כיצד בדיוק יש להכין אותו בזכות הידע שצברו במסגרת סדנת בישול.

סדנת בישול לא תמיד מיועדת לאנשים בעלי אותן יכולות בישול וישנן סדנאות לחברות שמדרגות את הקושי שלהן. סדנת בישול שמתאימה למתחילים לא תתמיד תתאים למתקדמים אשר רוצים מאוד לשפר את יכולות הבישול שלהם ואת מגוון המאכלים שהם מכינים. סדנת בישול לעתים קרובות אינה זולה ולכן בהחלט ניתן להעניק אותה כמתנה מיוחדת לכבוד יום ההולדת או לכבוד כל מאורע אחר. כאשר רוצים להוזיל עלויות ניתן לברר על מבצעים שונים שמציעים בתי הספר לבישול עבור סדנת בישול