סדנאות
  
סדנאות ODT
  
ביקור בפארקיה
  
מסע משלחות לפולין
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

 סדנא

 

סדנא הינה קורס, שאורכו הוא לעתים שעות ספורות בלבד ולעתים הוא נמשך מספר שבועות או מספר חודשים, אשר נלמדים בו דברים שונים. ישנן סדנאות חווייתיות רבות. אם מחפשים מתנת יום הולדת מקורית ומושקעת לתת לאדם קרוב בהחלט ניתן לשקול להעניק לו שובר מתנה עבור סדנא יצרנית מוצרי עץ ייחודית המתאימה לאופיו. ישנן מספר עצום של סדנאות שבכל סדנא נלמד נושא שונה לחלוטין. באופן טבעי ישנן סדנאות אשר מעניינות יותר וחווייתיות יותר וישנן סדנאות יותר משעממות. פעמים רבות מנחה הסדנא הוא זה אשר קובע את האוירה בסדנא והוא זה שייקבע אם סדנא תהיה מוצלחת או תהיה כשלון.

סדנא המתאימה לאלו שאוהבים לבשל תהיה סדנת בישול. קיימת סדנא המתאימה לאלו אשר לא מבשלים כלל, ישנם מכל מיני סדנאות לדוגמא: סדנת צחוק למסיבת רווקות אך רוצים ללמוד את יסודות הבישול. כמו כן, קיימת סדנא המיועדת למשתתפים אשר מכירים את המטבח היטב אך רוצים ללמוד טריקים חדשים במטבח, ללמוד סגנונות בישול חדשים וללמוד מתכונים חדשים. מחירה של סדנא כזו משתנה מאוד והוא תלוי בכמה גורמים. אם מעביר את הסדנא שף מפורסם אותה סדנא תהיה יקרה יותר מאשר אם היה מעביר אותה שף אנונימי. כמו כן, גם משך הזמן של כל סדנא משפיע על המחיר שלה. דבר נוסף המשפיע על מחירה של כל סדנא הוא איכות החומרים שלה. ככל שמשתמשים בסדנת בישול בחומרים שהינם איכותיים ויקרים יותר כך עולה מחירה של כל סדנא. למשל, לרוב סדנא של בשר תהיה יקרה יותר מסדנא של אפייה משום שהחומרים בהם משתמשים במלכה של הסדנא הינם יקרים יותר.

סדנא עוזרת למבוגרים רבים להרחיב את אופקיהם. על ידי השתתפות בסדנאות שונות ניתן ללמוד דברים חדשים, לטפח תחביבים חדשים, לפגוש אנשים חדשים ולהנות מכל רגע. ישנן סדנאות המתאימות למבוגרים, סדנאות המתאימות לילדים וסדנאות המתאימות לאוכלוסיות רבות. נוספות. מי שאוהב יצירה צריך בהחלט לנסות ללכת את סדנא העוסקת בציור או בפיסול. מי שמרגיש שהוא זקוק לשיפור במצב הרוח שלו ולעידוד המורל יכול לבקר בסדנת צחוק והרשימה עודנה ארוכה מאוד. כל אחד יכול למצוא את מה שמתאים לו וללכת אל סדנא בנושא.