סדנאות
  
סדנאות ODT
  
ביקור בפארקיה
  
מסע משלחות לפולין
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר
   

בפארקיה ישנו מגוון עשיר של סדנאות ה- ODT המיועדות לביקור של קבוצות, ימי גיבוש, ימי כיף,  המתאימות להעניק העשרה לכנסים ולימי עיון ועוד. סדנאות ה- ODT בפארקיה, מתקיימות ביער גשם טרופי ופארק פתוח, ענק וייחודי ולכן כל פעילות הינה הנאה וחוויה בלתי נשכחת לכלל המשתתפים. 

המשתתפים בסדנאות ה-ODT בפארקיה נהנים ממשימות אישיות וקבוצתיות מאתגרות הן מבחינה פיזית והן מבחינה מנטאלית המתקיימות בתנאי שטח, כאשר מטרת סדנאות אלו הן להקנות מיומנויות מנהיגות וניהול ולפתח את הכישורים החברתיים של כל המשתתפים.

הביטוי האישי בסדנאות הללו מניע יכולות רבות ומגוונות כגון יכולת עבודה בצוות, כושר מנהיגות, לקיחת אחריות, התמודדות עם קבלת סמכות, יכולת ביטוי, התמודדות עם מצבי חוסר וודאות ועוד.
הביטוי הקבוצתי מניע יכולות כגון קבלת החלטות בצוות, ניהול משימות וסיכונים, התמודדות עם מצבי קצה של תלות הדדית, יכולת הנעת תהליך ועוד.


סדנאות ה- ODT מעניקות בטווח הקצר, יישום של תוצרי הלמידה באופן מיידי, ובטווח הארוך, התוצרים של הסדנאות משמשים ככלים אפקטיביים להמשך עבודת הצוות  ושיתוף הפעולה בשגרה.


ישנו מגוון גדול של סדנאות ה-ODT שניתן לבחור ממנו וכל סדנא יכולה להיות מותאמת לאופי הביקור. הצוות המקצועי של פארקיה בחר באופן מוקפד את נושאי הסדנאות על מנת שימלאו את כל הצרכים והמטרות של הקבוצות והמבקרים השונים. על מנת להשיג ביקור איכותי ומלא יותר, ניתן תמיד לשלב מספר סדנאות בביקור, להעשרה רבה יותר.


מבחר הסדנאות מציעות תכנים שונים ומועברות על ידי הצוות המקצועי בפארקיה:

יום ריאליטי במנהיגות
לצאת מהפלונטר
פעילות הצופה הגדול