סדנאות
  
סדנאות ODT
  
ביקור בפארקיה
  
מסע משלחות לפולין
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

סדנאות יצירה

 סדנאות יצירה המיועדות לילדים עוזרות להם להביא את הצד היצירתי שלהם לידי ביטוי. ישנן סדנאות יצירה אשר שמות דגש על ציור ואילו סדנאות יצירה אחרות שמות דגש על פיסול או על עבודה עם חומרים דוגמת פימו, קרמיקה, חרוזים ואלמנטים נוספים. נדמה שפחות חשוב החומר איתו עובדים ולעתים פחות חשוב התוצר הסופי אלא הנאת הילדים. הדבר החשוב ביותר הוא שהילד או הילדה ייהנו מהשתתפות בסדנא כזו וירגישו כי כיף להם ליצור דברים חדשים. בנוסף, בסיומן של סדנאות יצירה רבות יש לילדים תחושה גדולה של ערך עצמי משום שהם גאים מאוד בתוצר שהם עצמם ייצרו, גם אם זה בעזרת המרצה או המפעיל. גם ההתפעלות של ההורים והטפיחה על השכם עוזרים מאוד לתחושה של הילד כי הוא מוצלח במה שהוא עושה. הורים רבים רוצים לשלוח את ילדיהם אל סדנאות יצירה לא רק בשביל ההנאה הגדולה אלא גם בשביל שירגישו כי הם מצליחים לעשות דברים שונים ויש ערך לפעילות שלהם.

סדנאות יצירה קיימות בכל רחבי הארץ. ניתן להזמין מנחה המעביר סדנאות יצירה לימי הולדת של ילדים על מנת להפעיל אותם במסיבה. כמו כן, קניונים רבים ומקומות שונים מציעים סדנאות יצירה לילדים במהלך חופשת הקיץ או במהלך חופשות אחרות מתוך מחשבה כי פרסום דבר קיומם של סדנאות יצירה בחינם לילדים ימשוך גם את הילדים וגם את ההורים לקניון.

סדנאות יצירה בערב גיבוש לעובדים ולמבוגרים גם הן קיימות במקומות רבים בארץ ומציעות למבוגרים רבים ללמוד סוגי יצירה שונים. ישנן סדנאות יצירה למתקדמים בהן לומדים המשתתפים ליצור יצירות קשות יותר וסדנאות יצירה המיועדות למתחילים אשר בהן מלמדים טכניקות בסיסיות של יצירה. בין סדנאות היצירה ניתן למצוא סדנאות יצירה אשר מלמדות בתכשיטנות, סדנאות יצירה אשר מלמדות את יסודות הפיסול, סדנאות יצירה המותאמות לאלו אשר אוהבים לצייר, סדנאות יצירה לפיסול בבצק סוכר ולעיצוב דמויות בעזרת בצק סוכר, סדנאות יצירה המלמדות גילוף עץ, סדנאות יצירה המלמדות אוריגמי וכן הלאה. מבוגרים רבים יכולים לשאוב הנאה רבה ואף למצוא תחביב מעניין לשעות הפנאי שלהם בזכות סדנאות יצירה.