סדנאות
  
סדנאות ODT
  
ביקור בפארקיה
  
מסע משלחות לפולין
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

 סדנאות בצק סוכר

סדנאות בצק סוכר מתאימות עבור אותם אנשים שיש להם אהבה לאוכל, וכמובן לפרטים הקטנים הקיימים בעיצובו של אוכל. אנשים רבים רואים פסלים העשויים בצק סוכר שנעשים על ידי קונדיטורים מומחים ומתמלאים קנאה. סדנאות בצק סוכר מלמדות אנשים אלו כיצד יש להתעסק עם הבצק וכיצד ניתן לעצב ממנו פסלים שונים וצורות שונות, בדיוק כמו אותם מקצוענים שמפסלים בבצק סוכר פסלים יפים כל כך. במסגרת סדנאות בצק סוכר ניתן ללמוד גם כיצד לעצב עוגות מפוארות לכל אירוע. ניתן אפילו ללמוד במסגרת סדנאות בצק סוכר כיצד לעצב עוגות יפהפייות בציפוי לבן המתאימות לשמש כעוגות חתונה. ישנו מבחר עשיר של מאפים מיוחדים המשלבים סוכר בצק, ולמרות המראה הפומפוזי שלהם, הם פשוטים להכנה.

סדנאות בצק סוכר מלמדות את היסודות של בצק סוכר. אחד הקישוטים הפופולאריים והנפוצים ביותר שנעשים על ידי בצק סוכר הם פרחים אשר מקשטים עוגות רבות וקינוחים שונים. במסגרת סדנאות בצק סוכר ניתן ללמוד כיצד להכין פרחים קלאסיים אלו וכיצד להכין קישוטים מרהיבים נוספים.

קישוטים אלה אינם רק טעימים אלא מוסיפים חן רב לכל עוגה. אנשים רבים אינם רוצים רק להזמין עוגות מקושטות מחנויות וממאפיות שונות אלא רוצים לדעת כיצד להכין קישוטים אלה בכוחות עצמם וקישוטים נוספים שהם ממציאים. סדנאות בצק סוכר עוזרות לאנשים להתחבר לצד היצירתי שלהם ולצד העיצובי הקיים במטבח.

סדנאות בצק סוכר לעתים מתחלקות לסדנאות של מתחילים, אשר אינם יודעים כלל כיצד לגשת אל בצק סוכר וכיצד לעבוד איתו וישנן סדנאות למתקדמים שם לומדים להכין עיצובים מרהיבים אשר הינם מסובכים יותר. למעשה, אין כמעט דבר שאי אפשר לעצב בעזרת בצק סוכר.

סדנאות בצק סוכר לילדים מלמדים את הילדים את יסודות העיצוב. לא פעם סדנאות בצק סוכר אלה מציתים את דמיון הילדים וגורמים להם להתעניין מאוד בעולם העיצוב בכלל ובעולם האפייה ואפיית העוגות בפרט. הילדים לומדים כיצד לקשט עוגות שונות וכיצד לעזור להוריהם במטבח. המחיר של סדנאות סוכר אינו תמיד זול אך הוא כולל את כל המחירים, ולא פעם המחיר בהחלט שווה את החוויה של השתתפות בסדנא. אם אתם רוצים ללמוד לעצב דמויות מרהיבות ולקשט קישוטים בלתי נשכחים וטעימים כדאי להתנסות בחוויה במסגרת סדנאות בצק סוכר.