סדנאות
  
סדנאות ODT
  
ביקור בפארקיה
  
מסע משלחות לפולין
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר

הפקות אירועים בשפלה

 בשפלה, כאשר אתם מתכננים את האירוע הבא שלכם, ישנן מספר מסגרות בהן תוכלו לחגוג אותו. ראשית כל, אלו הם אולמות האירועים הסגורים. אלו נבחרים על ידי רוב מי שמעוניין לשמר את דוקטרינת תכנון האירוע במתכונתה הישנה. מי שמעוניין לחדש מעט יבחר באולמות פתוחים, עם ריצוף ותאורה, תחת כיפת השמים. מי שמתעניין באירוע חדש המתאים לרוח תקופתנו יותר מכל יבחר להתמקם בגני האירועים המודרניים, שהם מספקים גם תפאורה מודרנית וגם אנרגיות מיוחדות לכל מי שמבקש לכונן את האירוע שלו בהם.

 
אולמות סגורים
 
האולמות הסגורים מהווים בדיוק את מה שנדרש לכם לתכנון האירוע. מי שמחפש אירוע במתכונת הידועה והמוכרץ על בסיס קבלת פנים בחוץ והתקבצות בפנים, עם ארוחה מרכזית ואטרקציות, יבחר לחגוג את האירוע שלו באולם סגור. לרשותכם אולמות סגורים בכל הגדלים, עם מספר אורחים גדול או קטן לבחירתכם.
 
 
אולמות פתוחים
 
אולמות תחת כיפת השמים, עם קירות וריצוף קשיח. האולמות הללו מהווים שינוי בקונספט, משום שהם יצורי כלאיים בין אולמות סגורים לבין גני אירועים. לקוחות רבים בחרו לחדש ולחגוג בהם את האירועים וריגשו את מאות עד אלפי האורחים שלהם – בכך. אם אתם מחפשים משהו חדש, את האירוע הבא שלכם תחגגו באולם פתוח ותזכו את עצמכם באנרגיות חדשות שטרם היו לכם באירועים קודמים.
 
 
גני אירועים
 
כמובן שגני האירועים הם האופציה המודרנית והפופולרית ביותר בדור הנוכחי. גני האירועים פתוחים לחלוטין, מהווים כר פורה של מרחבים ונופים, ומספקים ללקוחות ולכם – כיזמי האירוע ריהוט נוח ודקורטיבי, שבילי הליכה מדוגמים ומקומות מחמיאים מאד לצילום. בגני האירועים שלנו ניתן לאכלס כמה מאות עד כמה אלפי אורחים.
 

אגדת דשא – מתחם האירועים לתושבי השפלה
 
בואו לחגוג את האירוע הבא שלכם באגדת דשא – מתחם האירועים המציע שלל של אולמות וגני אירועים לבחירתכם. כאן תוכלו למצוא את המקום המושלם לאירוע ולהתרגש יחד עם מאות או אלפי האורחים שלכם. אתם תיהנו מתפאורה חסרת תקדים, ריהוט נוח ומעוצב, שבילי הליכה בגני האירועים, ועיצובי פנים חסרי תקדים באולמות הסגורים והפתוחים. באגדת דשא תוכלו לשלב בקלות כל תוכן באירוע ולגרום לו להישמע ולהיראות הכי טוב שרק ניתן.
 
מחפשים אולמות בשרון? הכנסו עכשיו