סדנאות
  
סדנאות ODT
  
ביקור בפארקיה
  
מסע משלחות לפולין
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר

הפעלות לבת מצווה

אספקת הפעלות לבת מצווה חשובה מאד לעיבוי המסיבה באירועי חג אמתיים שישרו אווירה צבעונית במיוחד באירוע המכונן. הפעלות לבת מצווה ניתן לארגן בתוך האולם, מחוץ לאולם, בתוך גן האירועים או במסגרת פעילות שטח. הכירו את כל השיטות לארגן הפעלות לבת מצווה, כולל קהלי יעד שישתתפו באותן הפעלות.
 
הפעלות בגן האירועים ובאולם
 
הפעלות אלו נועדו בעיקר לקהל הילדים הקטנים יותר מזה של כלת בת המצווה אשר הוזמנו על ידיכם והם באים בלוויית בני משפחה וחברים שלכם, ההורים. ידוע כי כל עוד לא מדובר באולם שמראש מיועד לאירוח הילדים הללו, בשל היותו מאובזר במשחקי וידאו למיניהם, הילדים הללו יחושו מעט שעמום שעשוי להוביל לחוסר שייכות, ומשם קצרה הדרך להטרדתם אתכם במהלך האירוע. הפתרון לכך הוא היערכות מוקדמת וגיבוש מערך פעילויות שיגרום לילדים הללו ליהנות באירוע הבוטיק של הבת שלכם. קיימים סוגים רבים של פעילויות שניתן להתוות עבורכם לשילוב הילדים באירוע המכונן.
 
הפעלות ללא אולם
 
הפעלות במסגרת פעילות ענפה בה החלטתם להמיר את מסיבת האולם באירוע שטח או בפארק טרמפולינות. בנות רבות בוחרות בדרך זו לגיבוש בת המצווה שלהן. הן יבחרו, ככל הנראה, לעשות טיול אופניים עם חברות וידידים קרובים, או בילוי איכותי בחיק המשפחה בשילוב החברים. כאן, נכנסת לפעולה חברת הפעלות לבת מצווה שתפקידה הוא לארגן הפעלות שיעבו את האירוע, יהפכו אותו מעוד פיקניק או מפגש חברתי לאירוע מופעל ומעניין, ויצרו את האווירה המיוחדת של בת המצווה גם ללא עזרת האולם או גן האירועים.
 
גיבוש מתווה הפעלות לבת מצווה
 
אנו ממליצים שלא למהר לקפוץ למסקנה לגבי סוג הפעילות שמתאים לכם בטרם בדקתם וחקרתם בעצמכם את הפעילות ותכננתם בדיוק מה תרצו שיהיה באירוע. במידה ואינכם בטוחים מה יהיה סילבוס האירוע, מומלץ להיפגש אתנו ולתכנן לעצמכם הפעלות לבת מצווה באמצעות צוות הייעוץ שלנו שילווה אתכם מפתיחת תכנון האירוע ועד כינונו המוחלט.
 
הכנת הפעילות הלכה למעשה
 
מומלץ להתייצב באתר הפעילות לפחות 3 שעות בטרם האירוע. בכל מקרה, חברת ההפעלות כבר תהיה שם מוכנה לפעולה ולקבלת פני האורחים והמשתתפים בהפעלות השונות בכל מקום שתבחרו.
 
להתאמת הפעלות לבת מצווה יש ליצור קשר עם חברת ההפקות!