סדנאות
  
סדנאות ODT
  
ביקור בפארקיה
  
מסע משלחות לפולין
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר

חדרי בריחה בתל אביב

אחת מהמתנות היפות לחבריכם וקרובי משפחתכם ואפילו לכם – כחובבי בילויים ואקשן הן חדרי בריחה בתל אביב. חדרי בריחה מספקים הנאה מתומהלת במתח אשר לא תוכלו לשכוח להרבה זמן. המטרה שלכם היא לברוח מחדרים בהם ישנם תסריטי איימים. אתם כלואים בחדר, למעשה אתם בטוחים בו והכל תקין, אבל בפועל התפאורה, הדמויות והָנפשוֹת המחשב ייצרו סיטואציה מפחידה עם דמויות מאיימות, כמו למשל גנבים ושודדים בסמטאות אפלות, עטלפים במאורת עטלפים, דמויות מסרטי מתח וכד'. אתם נמצאים בתוך הסיטואציה והמטרה שלכם היא לברוח מהחדר.

האתגר – לברוח מהחדר

הבריחה אינה מדומיינת אלא לגמרי אמתית, והדמויות של חדר הבריחה יוכלו למנוע מכם לברוח, ברם מי שהשכיל לברוח ומצא את עצמו מחוץ לחדר הבריחה – ניצח במשחק! חדר הבריחה כאמור בטוח לכל המשתתפים, והעניין כאן הוא רק ליצור תחרות בה נמדדת האסטרטגיה שלכם. כמובן שעניין נוסף הוא ליהנות באמצעות מתח. מבחינה זו, החוויה מזכירה מעט בילוי במועדון כדורי צבע (פיינטבול) רק שכאן שום דבר כואב לא יכול באמת לקרות לכם.

חדרי בריחה בהתאמה אישית לבליינים ולבלייניות

אנו נסייע לכם לבחור את חדר הבריחה המתאים ביותר. יש לנו חדרי בריחה מסוגים שונים, עם תפאורות שונות, ולכן ניתן להתייעץ עמנו בכל שלב בבחירה שלכם. כרטיס כניסה לחדרי בריחה, כפי שציינו בפתיחה, מהווה מתנה נהדרת לכל בליין ובליינית, קרובי משפחתכם, חבריכם וכל מ כר או מכרה אחרים שלכם. בילוי בחדרי בריחה ללא ספק יוצר תחושה מעניינת של כיף יחד עם מתח ולחץ קלים.

כיצד מומלץ לבחור חדרי בריחה בתל אביב?

על פי חוויותיכם האישיות, על פי חוויותיכם המועדפות, על פי תכנון ידוע מראש, על פי התרשמותכם הראשונית מאיזושהי עלילה בחדר בריחה מסוים. כך או כך, כל חדרי הבריחה שלנו איכותיים, מדוגמים ומספקים מקסימום אקשן לבליינים בתוכם. חדרי הבריחה שלנו מתוחזקים היטב, ומשודרגים בכל עת על מנת לספק לכם את הבילוי הטוב והאיכותי ביותר. חדרי בריחה בתל אביב מהווים פתרון בילוי מושלם בזוגות, עם המשפחה, בקבוצות ואפילו לבדכם.

פנו אלינו ברמודה קווסט ראשון לציון למידע נוסף על חדרי בריחה ונספק לכם את כל מה שתצטרכו לדעת!