סדנאות
  
סדנאות ODT
  
ביקור בפארקיה
  
מסע משלחות לפולין
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר

אסקייפ רום

בשמו העברי הוא נקרא חדר בריחה. זוהי שיטת בילוי חדשה בה נוהגים לחגוג ימי הולדת. בר מצוות, ואפילו להביא את אהובכם או אהובכן לאירוסין לפני החתונה. זהו חדר אשר יש בו כדי לעורר בכם מחשבה ויצרים, ולהביא אתכם לחוויה עתירת מתח. באסקייפ רום, בשונה מבילויים אחרים בהם אתם משתתפים פעילים, כמו פיינט בול, יש כאן חוויה שבסופה אין פגיעה פיזית בכם, אלא רק תעתועים והפחדות שיגרמו לכם לרצות לברוח מהחדר, ומכאן מתחילה המחשבה האסטרטגית שלכם לעשות זאת. חדר הבריחה דומה מאד, אם כן, לחדר מראות שקופות בלונה פארקים, שגם בו יש סוג של אסטרטגיה בה אתם צריכים לנקוט כדי לברוח משם. אסקייפ רום אינו מכיל רק מראות אלא גם דמויות פיזיות מסרטים, הצגות ומחזות מפורסמים שייקרו בדרככם, ואתם תצטרכו לדעת להתמודד אתן, לברוח מהן ולצאת מהחדר. 

מגוון הצגות, הצגות לילדים, סרטים וסיפורים מפורסמים – כשאתם גיבורי העלילה!

אסקייפ רום מאפשר לכם איכות צפייה כמו בקולנוע, איכות תפאורה כמו בהצגה ואיכות עיצוב כמו במחזות המובילים, אבל בהבדל אחד: אתם דמויות ולא קהל. אתם אלה שפוגשים בבעלי הברית, ביצורים האיומים בהם הם נלחמים, בפיות הטובות ובשאר הדמויות של העלילות השונות, ועליכם לדעת כיצד לתמרן מולןף כשמטרת העל היא בריחה מהחדר.

בחירת חדר הבריחה

אם יש משהו שבכל זאת דומה לתיאטרון או לבית הקולנוע הוא יכולת הבחירה שלכם. בחדר בריחה זה, למשל, ישנןכמה עלילות מובילות שתוכלו לקרוא עליהן ולבחור את זו שמעניינת אתכם יותר מכל. אנו מתחייבים בכל עלילה לשים את הדמויות, התפאורה והאווירה שתהיה דומה מאד למקור, ובכך להעצים מאד את תחושת החוויה הייחודית שלכם בחדר הבריחה.

חדר בריחה באירועים מיוחדים

בואו לחגוג ימי הולדת, בר ובת מצווה, אירוסין, אירועים עסקיים, ימי גיבוש באסקייפ רום. אסקייפ רום מכניס מוטיב נוסף לאירוע שלכם והוא מוטיב המתח והאסטרטגיה. שימוש באירועים שגורמי לכם לתכנן אסטרטגיות כמו פיינט בול, חדר מראות או אסקייפ רום הוא שימוש מושכל שיש בו כדי להעלות את רמת האינטליגנציה והחשיבה הראלית שלכם ולאפשר לכם להיות אסטרטגים טובים יותר גם בתחומים כמו שחמט, ניהול עסק, ועוד.